טל לימוזין, קובעים את הסטנדרט לשירותי הסעות VIPחברת טל לימוזין בבעלות קבוצת ממן פועלת בישראל משנת 1989 והיא החברה המובילה בישראל בתחום ההיסעים ושירותי VIP בארץ ובעולם. החברה מתמחה בהסעות VIP ומתן שירותי הסעות העומדים בסטנדרטים בינלאומיים בכל סוגי הרכבים, מספקת מדריכים לטיולים ברכבי אשכול עם נהגים דוברי שפות שונות, שירותי VIP ואירוח אח"מים בארץ ובחו"ל.

בחברה מועסקים כ- 70 עובדים והיא מפעילה עוד עשרות קבלני משנה הפועלים עפ"י הסטנדרטים המוקפדים שלה ומבצעים אלפי הסעות מדי חודש. מרכז פעילותה של החברה ומשרדי ההנהלה שלה ממוקמים בנתב"ג. חברת טל לימוזין מספקת שירות בכל שעות היממה ודלפקי השירות מאויישים 24/7.


חזון החברה

לספק שירות מקיף, יעיל ואמין שיעניק ללקוחותינו בטחון מלא שיש מי שדואג להם בדרך.
להבטיח את איכות השירות ע"י בחירת כוח אדם איכותי, הכשרתו וטיפוח המשאב האנושי של החברה.
לפתח את סל השירותים של החברה על מנת לאפשר ללקוחותינו להנות ממגוון רחב של שירותים בארץ ובחו"ל.

טל לימוזין - הסעות לנתבג

החברה דוגלת במתן מכלול שלם ומקיף של שירותים במתכונת של One Stop Shop. סל השירותים המגוון מאפשר לחברה לספק ללקוחותיה פתרונות כוללים ולהתאים לכל לקוח חבילת שירותים ההולמת את צרכיו מתוך מגוון רחב של שירותים משלימים כגון: הסעות לנתבג, שירות VIP בנתב"ג, שירותי אבטחה, הצמדת נהג אישי, טיולים, הדרכות ועוד. שירותי החברה מתחלקים ל- 3 מחלקות עיקריות:


שירותי הסעות לשדה התעופה

שירותי הסעות לשדה התעופה

הסעות לשדה התעופה - להגיע בזמן לטיסה – להתרווח בדרך חזרה

שירותי הסעות בחו"ל

שירותי הסעות בחו"ל

Taking care at any airport worldwide

שירותי VIP בארץ ובחו"ל

שירותי VIP בארץ ובחו"ל

For businessmen & official delegations

הסעות VIP בסטנדרטים בינלאומיים

מאז הקמתה, מטפחת טל לימוזין סטנדרטים גבוהים של איכות המבטיחים ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין ויחס אישי.  מדיניות האיכות בשירות שפיתחה החברה נובעת משלושה עקרונות מרכזיים:

 • הלקוח במרכז
  החברה מציבה במרכז את רצונות הלקוח וצרכיו, ופועלת על מנת לספק לו פתרונות מתאימים תוך דגש על שירות אישי וצמוד המבטיח לו כתובת בחברה שאחראית לספק לו את השירות המבוקש, עומדת עימו בקשר מתמיד ובודקת שהשירות לשביעות רצונו.
 • שיפור ביצועים ותהליכים
  החברה פועלת בהתמדה לשיפור איכות הביצוע והתהליכים הנהוגים בה, על מנת להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה.
 • שביעות רצון הלקוחות היא מרכיב מרכזי במוניטין של החברה
  חברת טל לימוזין רואה בשביעות רצון לקוחותיה את הגורם המשמעותי ביותר בבניית מוניטין החברה. שביעות הרצון של הלקוחות הוא המפתח שלה להצלחה וצמיחה.
 • צי רכב 
  צי הרכב של טל לימוזין כולל עשרות כלי רכב מסוגים שונים ובכלל זה: רכבי אשכול מרווחים, וואנים בעלי 7 או 11 מקומות ישיבה, מיניבוסים בעלי 14 עד 20 מקומות ישיבה ורכבי שרד מפוארים. במקרה הצורך מעמידה החברה לרשות לקוחותיה גם אוטובוסים ממוזגים ומרווחים. לחברה ניסיון רב בגיוס כלי רכב מתאימים לפרוייקטים מיוחדים הדורשים צי רכב גדול במיוחד.

רשיונות והיתרים

רשות שדות התעופה
הרשאה להסעת נוסעים בשכר

רשות שדות התעופה
רשיון למכירת שירות הסעות לצוותי אוויר

משרד התחבורה
רשיון להפעלת משרד הסעות

משרד התיירות
רשיון להפעלת שירותי הסעות, סיור ותיור ומדריכי טיולים