הסעות לשדה התעופה - להגיע בזמן לטיסה – להתרווח בדרך חזרה

טל לימוזין מבצעת בכל חודש אלפי הסעות לשדה התעופה וממנו בחזרה לכל יעד ברחבי הארץ.

השירות מיועד לאנשי עסקים, תיירים, גורמים פרטיים ומשפחות וכולל: איסוף מפתח הבית, סיוע עם המזוודות והסעה מ/ לשדה התעופה. הנסיעה עם טל לימוזין מהווה פתרון הסעה נוח, אמין ומסודר, ותורמת לחווית היציאה לחו"ל והשיבה הביתה.

בהזמנת הסעה מנתב"ג, דואג נציג ההזמנות במוקד השירות להתעדכן בזמן אמת בשעת הנחיתה הצפוייה, ולהזמין את ההסעה לשעה היעודה. נציג של החברה ימתין לנוסע בדלפק טל לימוזין ויכוון אותו לרכב הממתין עבורו.

הסדרים לחברות גדולות - דואגים לעובדים בדרך

חברת טל לימוזין מציעה פתרון כולל לחברות אשר מזמינות הסעות לנתב"ג ו/או מנתב"ג לעובדים ולאורחים שיוצאים מהארץ או מגיעים ארצה לצורך פגישות עסקיות, השתתפות בתערוכות, קונגרסים, אירועים, כנסים בינלאומיים ולכל צורך אחר.

הפתרון כולל הסעות לנתב"ג ומנתב"ג בהסדר מיוחד, וביצוע ההזמנה באמצעות מימשק הזמנה יעיל ונוח המותאם לדרישות ספציפיות של הלקוח.

הסעות לשדה התעופה לפרוייקטים גדולים ומורכבים

לטל לימוזין יכולת מוכחת במתן פתרונות הכרוכים בלוגיסטיקה מורכבת, יכולת ארגונית יוצאת דופן ועמידה בסטנדרטים גבוהים של שירות.

הידע והנסיון המקצועי הרב שצברה החברה עם השנים מאפשרים לה להוציא לפועל מאות פרוייקטים גדולים ומורכבים של הסעות, שירותי VIP ואירוח אח"מים למשלחות גדולות וראשי מדינות.

צי הרכב שלנו

צי הרכב הגדול והמגוון העומד לרשות החברה מאפשר למחלקת ההסעות של טל לימוזין להציע שירותי הסעות לבודדים, קבוצות ואף משלחות גדולות.

החברה בעלת ניסיון רב בביצוע פרוייקטים גדולים (הדורשים צי רכב גדול במיוחד), פרוייקטים מיוחדים (משלחות מחו"ל) ופרוייקטים אקסקלוסיביים.
מצבת כלי הרכב כוללת:

  • רכבי שרד
  • ואנים בעלי 7 או 11 מקומות ישיבה
  • מיניבוסים בעלי 14 עד 20 מקומות ישיבה
  • רכבי אשכול מרווחים

במקרה שמדובר בשירות לקבוצות או משלחות גדולות במיוחד, מפעילה החברה עוד עשרות כלי רכב באמצעות קבלני משנה, והיא ערוכה לספק הסעות גם באוטובוסי תיירים מפוארים.

הצמדת רכב עם נהג פרטי

אחד מתחומי הפעילות המרכזיים של טל לימוזין הוא מתן שירותי הסעות צמודים בכל רחבי הארץ במגוון סוגי רכב: וואנים, רכבי אשכול, רכבי שרד מפוארים ועוד. לרשות החברה עומד צי רכב גדול ומתוחזק בקפידה ונהגים מקצועיים, מיומנים וייצוגיים דוברי שפות שונות, בהתאם לצורך.

הצמדת רכב לאח"מ או משלחת אח"מים מחו"ל יכולה להוות חלק מחבילת אירוח שמטרתה לספק להם פתרון תחבורה יעיל ואיכותי, שילווה אותם מרגע הנחיתה ובמהלך כל תקופת שהותם בארץ.

שירות הצמדת רכב לאח"מ או לאורחי הלקוח מעבירה את הדאגה היום-יומית לנוחותם ורווחתם של האורחים לידיים המקצועיות של טל לימוזין וחוסכת את המאמץ הארגוני והתפעולי הכרוך בטיפול עצמאי בהסעת האורחים.