הצמדת רכב עם נהג פרטי

אחד מתחומי הפעילות המרכזיים של טל לימוזין הוא מתן שירותי הסעות צמודים בכל רחבי הארץ במגוון סוגי רכב: וואנים, רכבי אשכול, רכבי שרד מפוארים ועוד. לרשות החברה עומד צי רכב גדול ומתוחזק בקפידה ונהגים מקצועיים, מיומנים וייצוגיים דוברי שפות שונות, בהתאם לצורך.

הצמדת רכב לאח"מ או משלחת אח"מים מחו"ל יכולה להוות חלק מחבילת אירוח שמטרתה לספק להם פתרון תחבורה יעיל ואיכותי, שילווה אותם מרגע הנחיתה ובמהלך כל תקופת שהותם בארץ.

שירות הצמדת רכב לאח"מ או לאורחי הלקוח מעבירה את הדאגה היום-יומית לנוחותם ורווחתם של האורחים לידיים המקצועיות של טל לימוזין וחוסכת את המאמץ הארגוני והתפעולי הכרוך בטיפול עצמאי בהסעת האורחים.

 

בטל לימוזין תקבלו שירות הסעות VIP בסטנדרטים בין-לאומיים

שירות הצמדת רכב עם נהג פרטי של טל לימוזין מבטיח סטנדרט איכות הגבוה בשוק, אמינות, מקצועיות ויחס אישי.

טל לימוזין מעמידה את הלקוח במרכז, ופועלת באופן מתמיד על מנת לספק לו פתרונות מתאימים לצרכיו. בטל לימוזין תמיד תהיה ללקוח כתובת לפנות אליה האחראית לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר, ושתוודא שהשירות שקיבל תואם לציפיות ומעלה ולשביעות רצונו.

שביעות רצון הלקוחות של טל לימוזין הוא בראש סדר העדיפויות של כל נהג פרטי וכל עובד בחברה. שביעות הרצון שלך כלקוח הוא המפתח לצמיחה ולהצלחה שלנו כחברה, ומסיבה זו אנו פועלים תמיד כדי להתאים את שירות הצמדת רכב עם נהג פרטי לצרכיך ככפפה ליד.

 

צי הרכב שלנו

חברת טל לימוזין מחזיקה צי רכב מגוון, הכולל עשרות כלי רכב מסוגים שונים. גיוון צי הרכב שלנו מבטיח שתמיד ימצא הרכב שמתאים בדיוק לך ולצרכים שלך. צי הרכב שלנו כולל: וואנים בעלי 7 או 11 מקומות ישיבה, מגוון רכבי אשכול מרווחים, רכבי שרד מפוארים ועוד.

לטל לימוזין ישנו ניסיון רב שנים בגיוס והתאמת כלי רכב לפרויקטים מיוחדים הדורשים צי רכב גדול במיוחד, כך שגם אם אתם מארגנים אירוע גדול הכולל מספר רב של אורחי VIP וזקוקים למספר רב של רכבים ונהגים פרטיים – טל לימוזין תוכל תמיד לספק את צרכיכם.

 

הנהגים שלנו

לא פחות מאיכות כלי הרכב חשובה גם איכות הנהג, על אחת כמה וכמה בשירות נהג פרטי. הנהגים הפרטיים של טל לימוזין מקצועיים, אדיבים, אמינים וקשובים לצרכים שלכם תוך הקניית היחס האישי המתאים לשירות היוקרתי שלנו.

 

לשדר יוקרה במחיר שווה לכל כיס

כשמדמיינים שירות הסעות VIP לרוב חושבים על שירות שמתאים בעיקר בחו"ל, או למתי מעט שידם משגת. אך בטל לימוזין שירות הצמדת רכב ונהג פרטי יסופק לכם במחירים הוגנים ומשתלמים מאוד בהתחשב בתמורה. שירות הצמדת רכב ונהג פרטי של טל לימוזין יקנה טעם של יוקרה לכל אירוע שתארגנו – בין אם מדובר במסיבה, השקה, יום הולדת או חתונה.

חברה טל לימוזין צברה ניסיון רב שנים בשירותי הסעות יוקרה, ויודעת לספק עבורכם חוויית יוקרה מושלמת. אנחנו משקיעים מחשבה בכל מסלול העבודה, החל מהפרטים הקטנים ועד הדברים הגדולים כדי לספק לכם את השירות המתאים ביותר לצרכיכם.

 

קבלת שירות יוקרתי ללא מאמץ, בקלות ויעילות

מעולם לא היה קל יותר לשכור רכב צמוד עם נהג פרטי: בטל לימוזין הנוחות שלכם היא הדאגה שלנו, ולכן הליך השכרת הרכב והנהג הפרטי פשוט וקל מתמיד. רק תגידו לנו מתי ולהיכן להגיע לאסוף אתכם או את האורח שלכם, להיכן להסיע ומהם הצרכים שלכם – ואנחנו כבר נדאג לכל הלוגיסטיקה ונאפשר לכם להנות מחוויית הנסיעה ומהאירוע שלכם בראש שקט ללא שום דאגות.