שירות VIP בנתב"ג

שירותי ה VIP של טל לימוזין בנתב"ג הם הדרך להבטיח התנהלות חלקה, נעימה ומקוצרת בכניסה וביציאה מהארץ.

הצוות של טל לימוזין משרת את לקוחות ה VIP מרגע הגעתם לנקודת המפגש בשדה התעופה ומטפל במזוודות, בידוק בטחוני, בידוק הכבודה, ביקורת הדרכונים ועד העלייה למטוס או ההגעה לאולם מקבלי הפנים.

בהתאם לשירותים הכלולים בחבילת ה VIP דואגת טל לימוזין גם לאירוח בטרקליני האח"מים, הסעה למטוס, קבלת שירותי משרד וכדומה. 
אנו מציעים 3 חבילות שירות VIP בנתב"ג, הכוללות מרכיבים שונים של טיפול ושירות בשדה התעופה:

 • שירות VIP ליווי מהדרכונים
 • שירות VIP ליווי מהמטוס

שירותי ליווי מהמטוס ואליו

 • כניסה לארץ
  המפגש עם האורח/ים בסמוך לשרוול המטוס, שם יאסוף אותם רכב VIP ויסיע אותם עד לאולם ביקורת הגבולות. דיילת תתלווה לאורחים ותסייע להם בתהליך ביקורת הדרכונים, איסוף וטיפול במזוודות, איסוף פריטים מהדיוטי פרי (במקרה הצורך) ועד לאולם מקבלי הפנים. 
 • יציאה מהארץ
  נקודת המפגש עם האורח/ים היא שער 32, שם תתלווה אליהם דיילת שתסייע להם בתהליך הבידוק הבטחוני, בידוק תיקי היד וביקורת הדרכונים, דרך הדיוטי פרי ותדאג לפרוצדורה מקוצרת בשער העליה למטוס. ישנה אפשרות להרחיב את ההזמנה כדי שתכלול כניסה לטרקלין המכובדים בו יוכלו להנות משירותי הטרקלין עד למועד העלייה למטוס. הדיילת תלווה אותם עד לשער העלייה למטוס.

שירותי VIP זהב

 • כניסה לארץ
  מפגש עם האורח/ים בסמוך לשרוול המטוס והסעה לטרקלין מצדה או ארבל. האורח/ים ישהו בטרקלין ויהנו מכיבוד קל, משקאות ושירותי משרד. צוות הטרקלין ידאג לכל הפרוצדורות הביורוקרטיות הכרוכות בכניסה לארץ: ביקורת הגבולות, מזוודות, דיוטי פרי וכד´.
 • יציאה מהארץ
  נקודת המפגש עם האורח/ים היא בטרקלין מצדה או ארבל. האורחים ישהו בטרקלין וייהנו מכיבוד קל, משקאות ושירותי משרד. צוות הטרקלין ידאג לכל הפרוצדורות הבטחוניות והביורוקרטיות ובכלל זה: בידוק בטחוני, טיפול בכבודה, ביקורת דרכונים וכד´. דיילת של טל לימוזין תתלווה לאורחים עד לשער העלייה למטוס.